امداد خودرو شهرضا

0913-920-2427
0916-280-2472
0930-201-1738
حمل خودرو به پارکینگ شهرضا

حمل خودرو به پارکینگ شهرضا

Shahreza Transport the car to the parking lot

شماره تماس امداد خودرو شهرضا 09162802472 می‌باشد که سریعاً جهت حمل خودرو به پارکینگ اقدام می‌کند.تیم امداد خودرو شهرضا 24 ساعته آماده حمل خودرو شما از پارکینگ به مکان مورد نظرتان خواهد بود.

حمل خودرو به پارکینگ شهرضا

تیم کارآمد امداد خودرو شهرضا با تکیه بر نیرو های توانمند پس از تماس شما،جهت حمل خودرو به پارکینگ سریعاً اقدام خواهد کرد.بعد از تماس گرفتن با شماره امداد خودرو شهرضا و با در اختیار گذاشتن اطلاعات مورد نیاز اپراتور مانند نوع ماشین و مقصد (پارکینگ مورد نظر )،امداد خودرو شهرضا در کم ترین زمان ممکن خود را به شما می رساند تا سریعاً حمل خودرو به پارکینگ را انجام دهد.

روزانه تعداد بسیاری از خودرو ها به دلایل مختلف و تخلفاتی که رانندگان آن‌ها مرتکب میشوند،از طرف ماموران اداره راهنمایی و رانندگی به پارکینگ انتقال می‌یابند.شاید بتوان گفت مهم ترین دلایل حمل خودرو به پارکینگ توسط ماموران راهنمایی و رانندگی مواردی مانند؛توقف در محل‌های پارک ممنوع، پارک دوبل و … است.

امداد خودرو شهرضا،همواره آماده است تا با تماس شما عزیزان در اسرع وقت در محل حاضر شود و حمل خودرو به پارکینگ را با استفاده از نیسان زنجیری و یا کفی های کاربردی متناسب با نوع خودرو به راحتی و بدون هیچ آسیبی انجام ‌دهد.

در صورت بروز هر مشکلی برای خودرو بدون هیچ نگرانی فقط و فقط کافیست با شماره امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده نموده و در صورت لزوم برای انتقال خودرو به تعمیرگاه و یا حمل خودرو به پارکینگ درخواست جرثقیل یا نیسان زنجیری نمایید.همچنین اگر خودرو شما در پارکینگ است و قصد جابه جایی آن را دارید کافی است با امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید.

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09302011738 - 09162802472 - 09139202427

 

اگر به هر دلیلی خودرو شما به پارکینگ انتقال یافته است، روند ترخیص آن به این نحو است که ابتدا باید تمامی عوارض دولتی و شهرداری و خلافی خودرو تسویه شود و پس از حضور در کلاس‌های بازآموزی مراکز ترخیص خودرو، وجه کرایه جرثقیل به نماینده شرکت پیمانکار پرداخت ‌شده و بعد از دریافت نامه ترخیص و تحویل آن به پارکینگ و تسویه تعرفه پارکینگ، خودرو آزاد می‌شود.

ممکن است خودرو توقیف شده در پارکینگ به دلایل مختلفی قابلیت روشن شدن و حرکت کردن را نداشته باشد در چنین مواقعی بهترین گزینه برای حمل خودرو از پارکینگ تماس با امداد خودرو شهرضا می‌باشد. امداد خودرو شهرضا به صورت 24 ساعته آماده حمل خودرو از پارکینگ به مکان مورد نظرتان است.

 

حمل خودرو به پارکینگ

 

امداد خودرو شهرضا با داشتن انواع وسایل نقلیه قابل حمل قادر به جابجایی تمامی خودرو ها از جمله: انواع خودروهای وارداتی و صفر، انواع خودروهای کلاسیک و نمایشگاهی، انواع خودرو های معیوب و تصادفی و سایر ماشین آلات با وزن کمتر از 4 تن می‌باشد.

 امداد خودرو شهرضا با در نظر گرفتن نوع خودرو شما و مقصد مورد نظرتان سعی در انتخاب بهترین وسایل مورد نیاز مانند کفی خودروبر، ماشین یدک کش،جرثقیل، نیسان زنجیری و ... دارد. با توجه به پیشینه و سابقه خوبی که امداد خودرو شهرضا در دو دهه اخیر داشته است شما می‌توانید با اطمینان کامل با شماره امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید و در کمترین زمان موجود به بهترین نحو ممکن خودرو خود را جابجا کنید. لازم به ذکر است که مجموعه امداد خودرو شهرضا با داشتن اوپراتورهای کارآمد به بهترین شکل به شما مشاوره می‌دهد تا بتوانید مشکلات سرپایی را خودتان حل کنید و نیاز به نیروی کمکی نداشته باشید.

استانداردهای حمل خودرو به پارکینگ

تیم امداد خودرو شهرضا تمامی نکات و قوانین فوق را رعایت می‌کند و می‌کوشد تا با خیالی آسوده شما را تا پارکینگ همراهی کند و در تمام طول راه با استفاده از تکنیک‌های حمل خودرو به پارکینگ از بروز هر نوع آسیبی به خودرو جلوگیری می‌نماید. سوابق درخشان امداد خودرو شهرضا این اطمینان را به شما می‌دهد که بهترین گزینه برای انتخاب باشد و با خیالی آسوده و بدون هیچ دغدغه‌ای حمل خودرو به پارکینگ را به او بسپارید.

 

حمل خودرو به پارکینگ

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09302011738 - 09162802472 - 09139202427

 

خدمات دیگر امداد خودرو شهرضا

هزینه حمل خودرو به پارکینگ شهرضا

هزینه حمل خودرو به پارکینگ به عوامل متفاوتی بستگی دارد که در اینجا قصد داریم به ان بپردازیم. یکی از مهمترین پارامتر های اصلی تاثیر گذار در قیمت حمل خودرو به پارکینگ مسافت خودرو تا پارکینگ می باشد. معمولا این پارامتر بر حسب کیلومتر طی شده تا پارکینگ محاسبه می باشد. عامل تاثیر کذار دیگر در قیمت حمل خودرو به پارکینگ نوع خودرویی که قصد حمل آن به پارکینگ را داریم می باشد. همچنین روش حمل و نوع خودروی یدکش نیز می تواند بر قیمت حمل خودرو به پارکینگ تاثیر گذار باشد.

نرخ قیمت حمل خودرو به پارکینگ شهرضا

 نرخ قیمت حمل خودرو به پارکینگ شهرضا  توسط  اتحادیه امداد خودرو شهرضا تعیین می گردد. این نرخ همه ساله به روزرسانی می شود. البته عواملی همچون افزایش هزینه های سوخت ممکن است باعت تغییر قیمت حمل خودرو به پارکینگ به صورت فصلی شود. شایان ذکر است هرگونه تغییر قیمت و تاثیر در هزینه حمل خودرو به پارکینگ شهرضا توسط اتحادیه مذکور یا مراجع ذی صلاح مشخص می گردد.

برای دسترسی به تیم امداد خودرو شهرضا کافی است تنها با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و یا شماره تماس با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09302011738 - 09162802472 - 09139202427

امداد خودرو شهرضا | یدک کش شهرضا | مکانیک سیار شهرضا

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ نمووب