امداد خودرو شهرضا

0913-920-2427
0916-280-2472
0930-201-1738
حمل خودرو به پارکینگ منظریه 1401/05/22 - 12:07 109

حمل خودرو به پارکینگ منظریه

Car transport to parking lot manzarye

گاهاً برایتان پیش آمده است که بنا بر دلایلی خودرو شما به پارکینگ منتقل میشود،برای این امر نگران آسیب دیدن خودرو خود نباشید امداد خودرو شهرضا با ساپورت کردن شهر منتظریه این مشکل را برای شما هموطنان گرامی برطرف کرده است.

حمل خودرو به پارکینگ منظریه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با پارک نا مناسب خودرو در مناطق ممنوعه شهر یا دلایل دیگر خودروی شما به پارکینگ منتقل شده باشد. بنا بر دلایلی خودرو شما به پارکینگ منتقل میشود . برای این امر نگران آسیب دیدن خودرو خود نباشید امداد خودرو شهرضا با ساپورت کردن شهر منظریه این مشکل را برای شماهموطنان گرامی برطرف کرده است. امر حمل خودرو به پارکینک بسیار مهم و حساس است چرا که با آسیب دیدن خودرو شما مشکل جدیدی رخ خواهد داد.امداد خودرو شهرضا با بیش از دو دهه تجربه در این مورد میتواند بهترین گزینه انتخابی شما باشد.برای ارتباط با تیم امداد خودرو شهرضا و انتقال خودرو خود از شهر منظریه به پارکینگ تنها کافیست با شماره امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید تا تیم امداد خودرو شهرضا به محل مورد نظر اعزام شود و حمل خودرو به پارکینگ را برای شما انجام دهد.

 

حمل خودرو به پارکینگ منظریه

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09139202427 - 09132011738 - 09162802472

 

اگر خودروی ما توقیف شد چطور ادرس پارکینگ مورد نظر را پیدا کنیم؟

این امکان برای همه دارندگان خودرو وجود دارد که با پیام حمل خودو به پارکینگ مواجه شوند و متوجه شوند که ماشینشان توقیف شده است.اگر خودروی شما توسط پلیس به پارکینگ منتقل شده باشد و یک ساعت از انتقال خودروی شما گذشته باشد می توانید با ارسال  اطلاعات عددی پلاک خودرو بدون درج حروف و کلمه «ایران» پلاک به شماره سامانه پیامک ۳۰۰۰۵۳۵۳ از انتقال خودروی خود به پارکینگ توسط پلیس مطلع شوید.  در صورت انتقال خودرو به پارکینگ توسط ماموران راهنمایی و رانندگی؛ نشانی و نام پارکینگ مربوطه برای شخص ارسال ‌می‌گردد. هم اکنون ۳۷ پارکینگ که ضوابط ۱۳ گانه پلیس راهور تهران را رعایت کــرده و به سامانه نرم افزاری آنلاین متصل شده‌اند.

همچنین راه دیگر تماس با پلیس ۱۱۰ است که با دادن اطلاعات خودروی خود اپراتور به شما خواهد گفت که خودروی شما با کدام پارکنیگ با جرثقیل انتقال پیدا کرده است.

مراحل آزادسازی حمل خودرو به پارکینگ

قبل از رفتن به ستاد ترخیص حتما مدارک زیر را همراه داشته باشید

اصل و کپی گواهینامه

اصل و کپی بیمه نامه شخص ثالث

اصل و کپی کارت شناسایی خودرو ( حتما برگ سبز خودرو را هم همراه داشته باشید

اصل و کپی کارت ملی مالک خودرو

اصل و کپی کارت ملی شخص متخلف

دریافت برگه معرفی به ستاد ترخیص از طرف راهنمایی رانندگی (همان که از پارکینگ دریافت می‌کنید)

مراجعه به مراکز پلیس +۱۰ و پرداخت جرایم خلافی خودرو

پرداخت عوارض شهرداری(عوارض شهرداری در ستاد های ترخیص قابل پرداخت می‌باشند)

خرید پوشه روغنی (در خود ستاد قابل تهیه است)

پرداخت هزینه یدک کش

پرداخت هزینه پارکینگ

تا اینجا اگر مدارک شما کامل باشد کار شما در ستاد ترخیص تمام است و فرصت دارید تا مجددا به پارکینگ مراجعه کرده و خودروی خود را تحویل بگیرید. مراحل تقریبی انجام کار در ستاد خود بسته به حجم مراجعه کنندگان چیزی بین ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت زمان نیاز دارد.

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09139202427 - 09132011738 - 09162802472

 

اگر ماشین شما در حمل خودرو به پارکینگ با جرثقیل خسارت دید چه باید کرد؟

مامور پلیس راهنمایی رانندگی وظیفه ی حمل خودرو به پارکینگ و حفظ و نگه‌داری از خودرویی که با جرثقیل حمل شده را به عهده دارد. چنانچه در اثر حمل یا نگه‌داری، خسارتی به خودرو یا محموله آن وارد شود،راهنمایی و رانندگی از خسارت‌دیده حمایت می‌کند و جبران خسارت مذکور بر عهده حمل‌کننده یا نگه‌دارنده (مسئول پارکینگ) است.

نکات مهم در زمینه حمل خودرو به پارکینگ منظریه

خودرو بر در زمان یدک کشیدن خودرو حتما باید فشار باد لاستیک ها را کنترل نماید تا لاستیک ها برای هندلینگ بهینه توانایی و قدرت کنترل خوبی داشته باشند، علاوه بر این در مصرف سوخت خودرو نیز صرفه جویی می شود. تنظیم باد لاستیک های خودرو بر حداقل و حداکثر داری دارد که مطابق با استاندارد و با توجه به خودروی مخصوص یدک کشیدن باید تنظیم گردد.

همراه داشتن تایر زاپاس برای یدک کش

معمولاً تمام خودروها دارای تایر زاپاس می‌باشند اما در مورد تریلر به عنوان یدک کش استفاده می شود و معمولاً در خارج از شهرها عبور و مرور دارند این نکته بیشتر از سایر خودروها مورد توجه و اهمیت می باشد. در نتیجه اگر خودرو یدک کش شما تریلر می باشد حتما تایر زاپاس همراه داشته باشید. برای داشتن دید مناسب برای راننده یدک کش، تنظیم کردن آینه های بغل خودرو و آینه داخل خودرو از اهمیت بالایی برخوردار می باشد تا در هنگام یدک کش کردن خودرو دید مناسبی نسبت به محیط اطراف و خودرویی که در حال حمل می باشد داشته باشد.

هزینه حمل خودرو به پارکینگک امدادخودرو شهرضا

هزینه یدک کش کردن ماشین ها داخلی و خارجی  بر مبنای نوع ماشین نوع خدمات خواسته شده و مساحت ارزیابی ومحاسبه می شود.

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09139202427 – 09132011738 _ 09162802472

امداد خودرو شهرضا | یدک کش شهرضا | مکانیک سیار شهرضا

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ نمووب