امداد خودرو شهرضا

0913-920-2427
0916-280-2472
0930-201-1738
حمل خودرو به پارکینگ دهاقان 1401/05/22 - 11:58 108

حمل خودرو به پارکینگ دهاقان

Dehaghan Car transport to parking lot

اگر در شهر دهاقان نیازمند به حمل خودرو به پارکینگ بودید کافی است با شماره امداد خودرو شهرضا 09162802472 تماس حاصل فرمایید تا به بهترین نحو و با تجهیزات به روز،خودرو شما را به پارکینگ منتقل کنیم.

حمل خودرو به پارکینگ دهاقان

گاهاً برایتان پیش آمده است که بنا بر دلایلی خودرو شما به پارکینگ منتقل می شود.برای این امر نگران آسیب دیدن خودرو خود نباشید زیرا امداد خودرو شهرضا با ساپورت کردن شهر دهاقان این مشکل را برای شما هموطنان گرامی برطرف کرده است. امر حمل خودرو تا پارکینک بسیار مهم و حساس است چراکه با آسیب دیدن خودرو شما مشکلات جدیدی رخ خواهد داد.امداد خودرو شهرضا با بیش از دو دهه تجربه در این مورد میتواند بهترین گزینه انتخابی شما باشد.برای ارتباط با تیم امداد خودرو شهرضا و انتقال خودرو خود از شهر دهاقان به پارکینگ،کافیست با شماره امداد خودرو شهرضا تماس حاصل فرمایید تا تیم امداد خودرو شهرضا به محل مورد نظر اعزام شود و ماشین شما را از شهر دهاقان به پارکینک منتقل کند.

 

امداد خودرو شهرضا

برای ارتباط با امداد خودرو شهرضا که خدمات حمل خودرو به پارکینگ دهاقان را انجام می دهد با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09139202427 - 09132011738 - 09162802472

 

چطور آدرس پارکینگ خودرو را پیدا کنیم؟

این امکان برای همه دارندگان خودرو وجود دارد که اگر خودرویشان توسط جرثقیل به پارکینگ منتقل شده با ارسال پیامک از این موضوع با خبر شوند. اگر خودروی شما توسط پلیس به پارکینگ منتقل شده باشد و یک ساعت از انتقال خودروی شما گذشته باشد می توانید با ارسال  اطلاعات عددی پلاک خودرو بدون درج حروف و کلمه «ایران» پلاک به شماره  سامانه پیامک ۳۰۰۰۵۳۵۳ از انتقال خودروی خود به پارکینگ توسط پلیس مطلع شوید.  در صورت انتقال خودرو به پارکینگ توسط ماموران راهنمایی و رانندگی؛ نشانی و نام پارکینگ مربوطه برای شخص ارسال ‌می‌گردد. هم اکنون ۳۷ پارکینگ که ضوابط ۱۳ گانه پلیس راهور تهران را رعایت کــرده و به سامانه نرم افزاری آنلاین متصل شده‌اند.

همچنین راه دیگر تماس با پلیس ۱۱۰ است که با دادن اطلاعات خودروی خود اپراتور به شما خواهد گفت که خودروی شما با کدام پارکنیگ با جرثقیل انتقال پیدا کرده است.

مراحل آزادسازی حمل خودرو با جرثقیل

قبل از رفتن به ستاد ترخیص حتما مدارک زیر را همراه داشته باشید:

حمل خودرو با جرثقیل

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09139202427 - 09132011738 - 09162802472

تا اینجا اگر مدارک شما کامل باشد کار شما در ستاد ترخیص تمام است و فرصت دارید تا مجددا به پارکینگ مراجعه کرده و خودروی خود را تحویل بگیرید. مراحل تقریبی انجام کار در ستاد خود بسته به حجم مراجعه کنندگان چیزی بین ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت زمان نیاز دارد.

اگر ماشین شما در حمل خودرو به پارکینگ با جرثقیل خسارت دید چه می‌شود کرد؟

حفظ و نگه‌داری از خودرویی که با جرثقیل حمل شده و به پارکینگ منتقل می‌شود بر عهده مامور راهنمایی و رانندگی و حمل‌کننده و نگه‌دارنده آن است و چنانچه در اثر حمل یا نگه‌داری، خسارتی به خودرو یا محموله آن وارد شود، راهنمایی و رانندگی از خسارت‌دیده حمایت می‌کند و جبران خسارت مذکور بر عهده حمل‌کننده یا نگه‌دارنده (مسئول پارکینگ) است.

نکات مهم در زمینه حمل خودرو به پارکینگ دهاقان

خودرو بر در زمان یدک کشیدن خودرو حتما باید فشار باد لاستیک ها را کنترل نماید تا لاستیک ها برای هندلینگ بهینه توانایی و قدرت کنترل خوبی داشته باشند، علاوه بر این در مصرف سوخت خودرو نیز صرفه جویی می شود. تنظیم باد لاستیک های خودرو بر حداقل و حداکثر داری دارد که مطابق با استاندارد و با توجه به خودروی مخصوص یدک کشیدن باید تنظیم گردد.

همراه داشتن تایر زاپاس برای یدک کش

معمولاً تمام خودروها دارای تایر زاپاس می‌باشند اما در مورد تریلر به عنوان یدک کش استفاده می شود و معمولاً در خارج از شهرها عبور و مرور دارند برای حمل خودرو به پارکینگ این نکته بیشتر از سایر خودروها مورد توجه و اهمیت می باشد. در نتیجه اگر خودرو یدک کش شما تریلر می باشد حتما تایر زاپاس همراه داشته باشید. برای داشتن دید مناسب برای راننده یدک کش، تنظیم کردن آینه های بغل خودرو و آینه داخل خودرو از اهمیت بالایی برخوردار می باشد تا در هنگام یدک کش یا حمل خودرو به پارکینگ، دید مناسبی نسبت به محیط اطراف و خودرویی که در حال حمل می باشد داشته باشد.

هزینه حمل خودرو به پارکینگ امدادخودرو شهرضا

هزینه حمل خودرو به پارکینگ، ماشین ها داخلی و خارجی  بر مبنای نوع ماشین نوع خدمات خواسته شده و مساحت ارزیابی ومحاسبه می شود.

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09139202427 - 09132011738 - 0916280247

امداد خودرو شهرضا | یدک کش شهرضا | مکانیک سیار شهرضا

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ نمووب