امداد خودرو شهرضا

0913-920-2427
0916-280-2472
0930-201-1738
حمل خودرو به پارکینگ اصفهان 1401/05/08 - 12:46 189

حمل خودرو به پارکینگ اصفهان

Car transport to parking lot Isfahan

برای ارتباط با تیم امداد خودرو شهرضا و انتقال خودرو خود از شهر اصفهان به پارکینگ با کمک امداد پارکینگ تنها کافیست با شماره امداد خودرو شهرضا 09139202427 تماس بگیرید تا تیم امداد خودرو شهرضا به محل مورد نظر اعزام شود و ماشین شما را از شهر اصفهان به پارکینگ یدک کشی کند.

حمل خودرو به پارکینگ اصفهان

احتمالا برای شما هم پیش آمده که با پارک کردن های نادرست ماشین, یا انتقال خودرو از پارکینگ فروش به شهر زندگی شما یا دلایل دیگر نیاز است خودرو شما به پارکینگ منتقل شود. برای این امر نگران آسیب دیدن خودرو خود نباشید امداد خودرو شهرضا  با کادر مجرب امداد پارکینگ این مشکل را برای شما برطرف کرده است.برای ارتباط با تیم امداد خودرو شهرضا و خدمات امداد پارکینگ اصفهان انتقال خودرو خود از شهر اصفهان به پارکینگ  کافیست با شماره امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید تا تیم امداد خودرو شهرضا به محل مورد نظر اعزام شود و ماشین شما را از شهر اصفهان به پارکینک یدک کشی کند.

 

امداد پارکینگ اصفهان امداد خودرو شهرضا

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09132011738 - 09139202427 - 09162802472

 

نکات مهم در زمینه امداد پارکینگ اصفهان

کادر امداد پارکینگ در زمان یدک کشیدن خودرو حتما باید فشار باد لاستیک ها را کنترل نمایند تا لاستیک ها برای هندلینگ بهینه توانایی و قدرت کنترل خوبی داشته باشند، علاوه بر این در مصرف سوخت خودرو نیز صرفه جویی می شود. تنظیم باد لاستیک های خودرو بر حداقل و حداکثر دارد که مطابق با استاندارد و با توجه به خودروی امداد پارکینگ مخصوص یدک کشیدن باید تنظیم شود.

همراه داشتن تایر زاپاس برای یدک کش

معمولاً تمام خودروها دارای تایر زاپاس می‌باشند اما در مورد تریلر به عنوان یدک کش استفاده می شود و معمولاً در خارج از شهرها عبور و مرور دارند این نکته بیشتر از سایر خودروها مورد توجه و اهمیت می باشد. در نتیجه اگر امداد پارکینگ شما تریلر می باشد حتما تایر زاپاس همراه داشته باشید. برای داشتن دید مناسب برای راننده امداد پارکینگ یدک کش، تنظیم کردن آینه های بغل خودرو و آینه داخل خودرو از اهمیت بالایی برخوردار می باشد تا در هنگام یدک کش کردن خودرو دید مناسبی نسبت به محیط اطراف و خودرویی که در حال حمل می باشد داشته باشد.

چطور خودروی به پارکینگ برده را پیدا کنیم؟

اگر خودروی شما توسط پلیس به پارکینگ منتقل شده باشد و یک ساعت از انتقال خودروی شما گذشته باشد می توانید با ارسال  اطلاعات عددی پلاک خودرو بدون درج حروف و کلمه «ایران» پلاک به شماره  سامانه پیامک ۳۰۰۰۵۳۵۳ از انتقال خودروی خود به پارکینگ توسط پلیس مطلع شوید.این امکان برای همه صاحبان خودرو وجود دارد که اگر خودرویشان توسط جرثقیل به پارکینگ منتقل شده با ارسال پیامک از این موضوع با خبر شوند  در صورت انتقال خودرو به پارکینگ توسط ماموران راهنمایی و رانندگی؛ نشانی و نام پارکینگ مربوطه برای شخص ارسال ‌می‌گردد. هم اکنون ۳۷ پارکینگ که ضوابط ۱۳ گانه پلیس راهور تهران را رعایت کــرده و به سامانه نرم افزاری آنلاین متصل شده‌اند..

همچنین راه دیگر تماس با پلیس ۱۱۰ است که با دادن اطلاعات خودروی خود اپراتور به شما خواهد گفت خودروی شما با کدام پارکنیگ با جرثقیل انتقال پیدا کرده است.

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09132011738 - 09139202427 - 09162802472

 

مدارک لازم برای آزاد سازی خودرو از پارکینگ

تا اینجا اگر مدارک شما کامل باشد کار شما در ستاد ترخیص تمام است و فرصت دارید تا مجددا به پارکینگ مراجعه کرده و خودروی خود را تحویل بگیرید. مراحل تقریبی انجام کار در ستاد خود بسته به حجم مراجعه کنن ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت زمان نیاز دارد.در صورت نیاز به امداد پارکینگ کافی است شماره تماس امداد خودرو شهرضا را شماره گیری نمایید.

 

 امداد پارکینگ اصفهان امداد خودرو شهرضا

اگر ماشین شما در حمل خودرو با جرثقیل یا یدک کش خسارت دید چه باید کرد؟

حفظ و نگه‌داری از خودرویی که با جرثقیل حمل شده و به پارکینگ منتقل می‌شود بر عهده مامور راهنمایی و رانندگی و حمل‌کننده و نگهدارند آن نه امداد  پارکینگ است و چنانچه در اثر حمل یا نگهداری، خسارتی به خودرو یا محموله آن وارد شود، راهنمایی و رانندگی از خسارت ‌دیده حمایت می‌کند و جبران خسارت مذکور بر عهده حمل‌کننده یا نگه ‌دارنده (مسئول پارکینگ) است.

هزینه امداد خودرو شهرضا

هزینه امداد پارکینگ و یدک کشی کردن ماشین های داخلی و خارجی  بر مبنای نوع ماشین، نوع خدمات خواسته شده و مساحت ارزیابی ومحاسبه می شود.

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09132011738 - 09139202427 - 09162802472

امداد خودرو شهرضا | یدک کش شهرضا | مکانیک سیار شهرضا

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ نمووب